Нова легенда народжується на ваших очах

Як відомо, у кожного народу є свій національний напій. Є такий і в Україні. Це ароматні настоянки. Основою напою є фрагменти різних фруктів і ягід, цілющих рослин, які ростуть в нашій країні, а також спеції. Настоянки п'ють як в чистому вигляді, так і додають у різні напої для надання приємного аромату і незвичайного смаку.

Компанія "SHIPULIN приватний настояр", що спеціалізується на виробництві алкогольних настоянок, була заснована в 2018 році. Це сімейний бізнес цінителів якісного продукту, що підтверджується особливою популярністю на ринку України і величезним вибором настоянок для будь-якого настрою за чесними цінами. Основна місія – виробництво і продаж високоякісних натуральних настоянок, що відповідають високим запитам споживачів. Власники, Дмитро і Анна Шипуліни, особисто здійснює строгий контроль якості.

Захоплення і хобі глави сімейства, Дмитра Шипуліна, стало чимось більшим для нього і його сім'ї, і з часом переросло в сімейний бізнес. Дмитро присвячує весь вільний час читання професійної літератури, вивчення нових трендів в барной культурі, а також підготовці до конкурсів. Любить бувати в закладах Києва – бере участь у формуванні барної культури. Він частенько експериментує зі смаками і придумує щось нове.

Настоянки, які рада запропонувати ТМ «SHIPULIN приватний настояр» своїм споживачам, готуються з використанням лише натуральних смакових та ароматичних інгредієнтів. Неможливо переоцінити корисні властивості настойки з сезонних ягід і фруктів. Вона смачна, корисна і може стати чудовою прикрасою будь-якого святкового столу.

Готується шляхом настоювання алкоголю на ягодах, фруктах і запашних травах, що являє основу насиченості смаку. Пікантна і злегка помітна димність, яка була додана при філігранної роботи з якісними спиртами. Ексклюзивним продуктом ТМ «SHIPULIN приватний настояр» є міцна 35-ти градусна настоянка, виготовлена на основі волоського горіха.

Використання природних, екологічно чистих компонентів у настоянках, робить продукт неймовірно корисним, сприяє зміцненню організму, підвищенню працездатності, нормалізації артеріального тиску і травлення. Напій в елегантній упаковці, є презентабельним сувеніром для цінителів натурального крафтового алкоголю. Власники компанії – Дмитро і Анна Шипулін, постійно вдосконалюють свої навички на всеукраїнських виставках і конкурсах, обмінюється досвідом з іноземними компаніями, розробляють і впроваджують нові лінійки смаків. Згуртована команда професіоналів і фахівців своєї справи вправно втілює в життя принципи роботи ТМ «SHIPULIN приватний настояр» – виробництво натурального продукту, що відповідає найвищим вимогам і стандартам.

ТМ SHIPULIN предствавлена в багатьох ресторанах України, та відкрита для співпрацці.